Фортеця знань, серце села, країна дитинства… Саме так називають випускники затишну, сучасну оселю, побудовану в 1986 році, будівлю Кийлівського НВО.
 
Саме тут веселі дитячі голоси щебечуть з ранку до вечора в літню і зимову пору. Навчаються, розважаються, бешкетують…
фото школи
фото школи

press to zoom
фото школи зима
фото школи зима

press to zoom
фото школи
фото школи

press to zoom
1/2

Виставка осінніх композицій

20211001_075940.jpg

Напередодні професійного дня працівників освіти учні Кийлівської філії підготували виставку композицій з природніх матеріалів та квітів. Діти проявили свою фантазію, творчість, використавши при цьому якомога більше природних матеріалів. Взагалі, кожна композиція на цьогорічні виставці була своєрідна, цікава. Всі постаралися, у всіх надзвичайно яскраві ідеї.

        Вражень від виставки дитячих робіт чимало. А те, що багато з них виготовлені за допомогою батьків теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення.

У композиціях присутні і народні мотиви, і класичні нотки, і казкові сюжети, і просто естетично довершені квіткові композиції. Дійсно губишся сказати, яка ж найкраща. Загалом, дуже багато зусиль вкладено, щоб вразити відвідувачів красою, осінніми фарбами, цікавими задумами.

       Ось такою – різнобарвною, різноликою, строкатою могли побачити цю неповторну пору року, яка панує зараз у нашому житті, усі, хто побував на виставці осінніх експозицій у Кийлівській філії. Роботи справді були дуже різними – і за тематикою, і за матеріалом, з якого виконані, і за власне застосованими техніками. Але об’єднувало їх одне – бажання щось зробити, показати себе, проявити власну думку, творче мислення, індивідуальність.

«Що тут такого, – скажуть скептики, – такі заходи проводяться давно в кожній школі». Що ж, це справді так, – не відкриємо ми цим Америки, та й не плануємо претендувати на особливу оригінальність. Але в дитинстві, напевно, кожен щоосені збирав каштани, щоб робити з них їжачків та зайчиків, садити їх на пеньки, складаючи із гілочок та опалого листя лісову галявину, і уявляв собі Осінь, яка блукає жовтим лісом, попиваючи чай з тими їжаками та зайчиками і розповідаючи їм свої особливі осінні казки. І ці казки, погодьтеся, мають бути в дитинстві у кожного. Адже без них потім просто нецікаво жити…

Трагедія Бабиного яру

20210929_101018.jpg

80-та річниця трагедії Бабиного яру

                                                                        …Великий Боже, ми з твоєї  згоди

                                                                         Проходимо дорогу в Бабин Яр,

                                                                         Де смертно ти поєднуєш народи,

                                                                          Щоб зберегти життя й свободи дар…

                                                                                                          Дмитро Павличко

          29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулась в Бабиному Яру. Ця подія є однією з найважчих сторінок історії України. Та про неї треба пам’ятати, адже так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту.

           Для того, щоб школярі усвідомили важливість толерантного ставлення до інших народів, у Кийлівській філії був проведений Національний урок про трагедію Бабиного Яру.

           Після вступної бесіди, учні переглянули інформативну презентацію, послухали коментарі вчителів та обговорили побачене. Документальні факти покликані сприяти формуванню негативного ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхання на право жити.

              Маємо усвідомити, що молодші покоління зобов’язані пам’ятати трагічні сторінки історії та докладати всіх зусиль, аби такі події ніколи не повторювались.

Всесвітній день прибирання

IMG-c962e04755f7186d20db34a12b6c63b0-V.jpg

Зробимо Україну чистою разом!

Учні Кийлівської філії долучились до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day".

Сьогодні робили чистішим і кращим свій рідний дім - нашу школу, спортивні майданчики, шкільне подвір'я і учні нашої школи. Дружно і весело підмітали, поливали квіти, садили дерева. Маленькі рученята творили дива!

Освітній проєкт "Корисний відпочинок - як важливий елемент зміцнення здоров'я"

IMG-5073e0f4e57970705d20dc065350b3b8-V.jpg

Актуальність проєкту

Коли людина багато працює, вона втомлюється. Щоб  не  втомлюватися, необхідно  чергувати  розумову  та  фізичну  працю.

В сучасному світі людина має трохи спотворене уявлення про відпочинок, особливо це стосується підлітків та юнацтва. В той момент, коли люди думають, що відпочивають, насправді впевнено наближаються до перевтоми, а як наслідок і до стресу.

 

Мета проєкту.

Øінформаційний збір щодо видів відпочинку серед учнів школи;

Øознайомлення з поняттям відпочинку , його видами;

ØРозвинути в учнів навички розпізнавати види відпочинку, які будуть лише сприяти здоров’ю

Олімпійський тиждень

IMG-61cf503e4220dd6a859c2461049b8d89-V.jpg

З 6  по 10 вересня в Кийлівській філії відбулися заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня, олімпійського уроку та Дня фізичної культури і спорту.

   Фізичне виховання є одним з важливих напрямків освіти, воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров'я учнів, гармонійний розвиток, формування у дітей життєвоважливих рухових умінь і навичок, вироблення звички до здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, а також надання  можливостей дізнатися про олімпійські види спорту.

Протягом тижня учні знайомились з історією Олімпійських ігор, із кодексом учасників змагань, із принципами Олімпійського руху, не обійшлось і без цікавих естафет, турнірів, конкурсів.

Учні школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень. А рухливі ігри на свіжому повітрі додали ще й здоров’я. З гарним настроєм та великим задоволенням закінчився Олімпійський тиждень. Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні.

1 вересня 2021року

DSCF6466.JPG

Кожен чекає його по - різному. Для когось , це кінець літа, для когось – перша сходинка в житті,  зустрічі  з однокласниками чи новими друзями. Яким буде свято цього року? І чи буде?

У нас свято було: веселе, прикольне, сучасне. З дзвоником, першокласниками, фотозоною і бульбашками. В поєднанні традиційного дзвоника і сучасних ведучих. В цьому році вести свято спробували молоді артисти -третьокласники Владислав Спис і Дмитро Руденко і, здається, їм це вдалося. Першокласників радо привітала фея, а цікаві ігри і тренінги продовжили святкову програму.

З  хорошим настроєм, яскравими враженнями учні розпочали новий навчальний рік.

Останній дзвоник

IMG-6c789daa7805331420279a29fdd8e7b5-V.j

Вранішній гомін і квіти з вітаннями

Барви святкові і зелень рясна - 

В зошиті, списано у до останнього,

Крапку упевнено ставить весна.

Дзвінко й весело пройшло свято Останнього дзвоника в Кийлівській школі. Це незвичайне свято дуже незвичайного навчального року!

Свято проходило з урахуванням карантинних обмежень, але настрій у всіх був святковий, адже попереду літні канікули та відпочинок.

Учні зібрались на шкільному подвір'ї, щоб згадати цей рік, отримати заслужені нагороди та почути побажання вчителів та привітання завідуючої філією. Кожен клас підготував цікаву речівку про себе. Першокласники заспівали чудову пісню про букварика, а учні четвертого класу попрощалися з молодшою школою та подякували вчителям за свої успіхи.

Пролунав останній дзвоник, але свято на цьому не закінчилося. Неперевершений музичний сюрприз підготував школярам та гостям учень 3-го класу, Матіюк Назар, зігравши на барабанах.

Тиждень безпеки дорожнього руху

IMG_20210521_124624.jpg

З 17 по 21 травня в нашій школі відбувся тиждень безпеки дорожнього руху.

 Класні керівники провели тематичні уроки та бесіди, рольові ігри на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.

День вишиванки

20210520_111833.jpg

День вишиванки – красиве свято, сповнене українським духом і колоритом. Воно не має жодного політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Відомо, що ця подія досі не є офіційною, але свято так полюбилось українцям, що вони радісно його зустрічатимуть вже у п'ятнадцятий раз.

Цього року 20 травня Україна відзначає 15-річчя Дня вишиванки. До світкування долучився весь колектив Кийлівської філії.

У цей день багато хто з українців прийшов на роботу чи навчання в традиційному українському одязі. Не стали виключенням учні та вчителі нашої школи. Всі активно долучились до флешмобу, який запропонувало керівництво управління гуманітарного розвитку Вороньківської ОТГ, "Одягни вишиванку, Україно моя..."

Традиція прикрашати одяг вишивкою в українців з'явилася кілька століть тому. І вона одразу стала національною гордістю. Тепер носити вишиванку стало не тільки патріотично, а й модно та ексклюзивно.

День цивільного захисту

IMG-f36f2953589c3bef15edd3ce8a562860-V.j

Первісним призначенням цивільної оборони був захист мирного населення в умовах військових дій. І зараз, поняття «цивільна оборона» звичайний громадянин сприймає виключно як символ військового часу. Але, на жаль, і в мирний час відбувається багато надзвичайних ситуацій, які часто бувають наслідками техногенних катастроф, природних катаклізмів, міжнародного тероризму. У служб цивільної оборони різних держав досить важке завдання – не лише запобігання та усунення наслідків цих подій, але і проведення роз’яснювальної роботи серед населення про те, як слід вести себе в подібних ситуаціях.

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 травня в школі відбувся  День цивільного захисту.

 

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

День пам'яті та примирення,а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

IMG-869bc0b4935c3cebd1d48fe36850b381-V.j

8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення,а також День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо воїнів, що воювали за нашу землю.
 

7 травня учні Кийлівської школи провели день говорячи на тему Миру і Перемоги. Діти переглянули фільм про День Перемоги...заглядаючи в минуле і згадуючи війну на Сході ... ""Відвідали"" наш ""маленький музей"", який розміщується всього на кількох полицях, але несе історію багатьох поколінь... Другокласники з захопленням розглядали фото ветеранів, впізнавали знайомі обличчя, обговорювали історії своїх родин. Адже в кожній сім'ї були рідні, що пережили жахіття війни. Чи не єдиний ветеран в селі є дідусем нашого однокласника. Один з учнів з гордістю говорив про дідуся, єдиного ветерана нашого села ...і тата, який теж захищав наші землі на сході.

Цікавою була екскурсія дітей до Пам'ятника загиблим воїнам... ""Чому так багато Паськів, Руденків...на стеллі пам'яті...?"" І кожен знову шукав знайомі Кийлівські прізвища....

Вшанували пам'ять односельцям і загиблим невідомим солдатам, які поховані в братській могилі, поклали квіти до меморіалу.

Дорогою діти знову згадували прізвища, дідусів, бабусь і ордени...в шафі. ..

Це наша історія... Нехай вона далі буде...мирною, світлою і щасливою.

 

https://www.facebook.com/100014369372225/videos/1145409555948013/

Свято Букварика

IMG-a12229e043a76385c06ffeb477f43b74-V.j

Перший клас це завжди випробування, як для батьків, так і для дітей. Малюки стають вже самостійними і пізнають навколишній світ! Найпершим і вірним помічником у цій пригоді для кожного першокласника є чарівна книга - Буквар! Ні для кого ні секрет, що свято букваря це перший, справжній випускний...

30 квітня наші першачки прощались з Буквариком. Дітки дякували першій книжці за вміння читати, за цікаві казки, вірші, оповідання. На святі лунали пісні, вірші.А ще веселіше було танцювати , відгадувати загадки,гратись.

Конкурс Великодніх писанок

20210429_115703.jpg

Як промінчик чуда, чекали люди цього року Великодня. Кожен по-своєму....вірив і сподівався..,що Земля освятиться Божим благословінням. Прибирали, прикрашали, готувалися... В когось з'явилися ідея провести конкурс...""Великодніх писанок"". . Яких ми іще тільки не малювали..,але в ""інструкції"" вказано...висота 1 метр. Спочатку, як зазвичай, були ""різні емоції""..а потім ""почали народжуватися"" ідеї... Прогулявшись до лісу...,діти придумали зробить з шишок, паличок... Поки обговорювали, як це до купи скласти...чиясь мама вже майже зробила..... Нам теж "" треба перемогти""!!! І тут почалося....діти малювали, клеїли, ліпили...писанки- мальованки, хто які вміє... курчатка, яєчка...вирізалися..як хто хотів. Батьки взялися за каркас...метр в висоту- це серйозно, тому придумували, обговорювали ..."ліпили"". Далі "з'явилися"" хустки..красиві, яскраві...все знадобилося. Другокласники з радістю домайстровували своє спільне творіння, прикрашаючи яскраву писанку своїми роботами. А скільки варіантів було....хто з цього чудо-яйця може вилупитись... Починаючи від Ангелочка і закінчуючи...дівчинкою , бо в нас дівчат мало. Таки вирішили, що всередині....наші бажання...і хай вони всі збуваються. ""Писанка дружби і щастя"" для нас була найріднішою...

35 років з дня аварії на ЧАЕС

IMG-e75b18cd6c3917adb6dbc1a98dee6773-V.j

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 26 квітня 1986 р. – найбільша в історії людства техногенна катастрофа. Вона поставила перед людським суспільством безліч проблем, які й досі повністю не вирішені, адже сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря унаслідок аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж під час вибуху атомної бомби в Хіросімі.

35 років минуло від тієї жахливої Чорнобильської аварії... Сотні, тисячі людей загинуло, мільйони...відчувають масштаби біди сьогодні... 

Учні молодших класів нашої школи  серйозно і відповідально спілкувалися з очевидцями... Другокласники подорослому опрацьовували матеріали і готували розповідь. .. Дітки переглянули відео, побували в віртуальному музеї Чорнобиля, свої бачення відображали в малюнках...( Дай Боже, щоб світ ніколи більше не бачив такої біди...)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1136981333457502&id=100014369372225

Всесвітній день Землі

IMG-1766f029810c253d9ad184988ba91e8f-V.j

На світ з`явилися, щоб жити 
Великі звірі і малі.
Людина же прийшла - любити,
Добро творити на Землі.
Не нищіть квіти, не зривайте,
Нехай на них блищить роса.
Усе живе оберігайте,
Хай нас оточує краса!

22 квітня - Всесвітній день Землі, цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Вихованці дитсадка Кийлівської філії поглибили свої знання про планету Земля, переглянувши повчальні мультфільми, провели експерименти, послухали цікаву інформацію про нашу планету, підготували плакат та малюнки, а також вивчили нову букву алфавіту.

Декада української мови та літератури

IMG-5d209d3ca35d053bc1b1bf47adda7ed8-V.j

З 09.03.2021 по 19.03.2021 в Кийлівській школі пройшла декада української мови та літератури.

П’ятикласники занурились у світ фразеологізмів і взяли участь у пізнавальній вікторині. Учні 7 та 8 класів показали свої знання та креативність у квесті «Лабіринти мови». Також учні вправлялися у написанні «твору на одну літеру», розгадуванні кросвордів і загадок.

Першокласники провели цікаву подорож у Країну Загадок. Діти вчились складати власні загадки, змагались у кмітливості.

Учні 4 класу пояснювали народні прислів’я і приказки, займалися пошуковою роботою (вишукували прислів’я в художніх творах).

Всі учасники декади вкотре переконались в тому, наскільки важливо знати рідну мову, поважати й любити солов’їну!

107 річниця від дня народження Т.Г.Шевченка

20210310_095951.jpg

Слухайте, слухайте голос,

Голос безсмертний Тараса.

Він - наша гордість і слава, 

Рідного слова окраса.

Кожного року в Кийлівській школі проводяться заходи, присвячені Т. Г. Шевченку. Цього року вже традиційно пройшла виставка «Кобзарів». На лінійці учні читали поезії Т.Шевченка, згадали пісні на слова поета. Учні восьмого класу розповіли про цікаві факти із життя Кобзаря.

На класних годинах школярі переглянули фільм «Шевченко у віках». Цікавою була і виставка під назвою «Шевченко-художник», яку діти доповнили власними малюнками-ілюстраціями до прочитаних творів.

8 Березня

20210305_102501.jpg

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято – 8 березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну.

5 березня у дитячому садочку Кийлівської філії вихователі провели з діточками цікавий ранок до свята Весни. На зустрічі звучали пісні про маму та весну. Малеча з радістю виконала танок з різнокольоровими кульками. Чудові вірші лунали з дитячих вуст. Цікаві конкурси веселили та підбадьорювали діток.

На святкуванні проводилась фото- та відеозйомка. Тому батьки разом з малечею радо зустрічали весну і, хоч заочно, але в повній мірі змогли відчути святкову атмосферу.

Декада художньо-естетичного циклу

IMG-e3c35e0fd8ef827099c6864ea4f45495-V.j

З 15.02.2021 по 26.02.2021 в школі проходила декада художньо-естетичного циклу. Школярі з радістю готували малюнки до конкурсу «А вже весна, а вже красна», створювали весняний настрій у класах аплікаціями та виробами в техніці орігамі. В колективі обговорювали «Вплив моди на естетичне виховання школяра», ділилися досвідом та фантазіями в розробці модного одягу.

Перегляд вистави «За двома зайцями» став цікавим продовженням декади, а віртуальна екскурсія світом образотворчого мистецтва створював то романтичну атмосферу, то повертав у минуле, то показував красу сьогодення.

Гра «Музичні захоплення» відкрила різноманітний світ уподобань учнів школи. Родзинкою декади стала виставка виробів з дерева учнів та батьків. Тут і казкова шкатулка, і годівниця, ложки, дощечки, прекрасні картини з дерева.

Декада не залишила нікого байдужим, діти доторкнулися до духовної скарбниці народу – музики, мистецтва, театру.

150-річчя від дня народження Лесі Українки

IMG-216d79db415f51e2159b6aca0fb2837a-V.j

25 лютого учні, вчителі, вихователька з дітками Кийлівської філії спільно із завідуючою сільським клубом відзначили 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Учні старшої школи підготували стенд з цікавою інформацією про відому письменницю. Четвертокласники прочитали відомі поезії Лесі Українки. Вчителька української мови Ісай Л.В та завідуюча сільським клубом Павленко Т.М. розповіли про цікаві факти з життя поетеси та про те, як у світі згадують про цю видатну жінку.

На класних годинах діти переглянули презентації та відео про письменницю.

Вихователька садочка Пасько М.В. провела тематичне заняття, на якому ознайомила дітей з життєвим шляхом та творчістю поетеси. Внесок творчості Лесі Українки в літературу має загальносвітове значення!

Як я умру, на світі запалає

Покинутий вогонь моїх пісень,

І стримуваний промінь заміняє,

Вночі запалений горітиме удень.

Міжнародна природознавча гра "Геліантус"

20210218_110826.jpg

Щороку  учні Кийлівської філії беруть  участь у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», мета якої зацікавити учнів до  вивчення природничих наук. Діти вчаться бути спостережливими, аналізувати  явища природи, робити висновки, проводити досліди, уявляти  себе невід’ємною частиною природи.

Ось і цього року, 18 лютого,  19 учнів  2 – 8 класів стали учасниками цієї гри. Координатор гри –  вчитель біології Роменець О.І.  Жоден  учень не залишиться поза увагою, кожен  із  них отримає сертифікат та подарунок за участь у грі.

Тиждень Безпечного Інтернету

IMG-315fc96e929c15e5b58e27964705c698-V.j

Сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Зараз в Україні майже 22 млн користувачів Інтернету, питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів. Якщо раніше треба було говорити з дітьми про їх безпеку поза домом тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування в Інтернеті.

В Кийлівській філії з 8.02 по 19.02 були проведені години спілкування, квести, презентації, основною метою яких, було навчитись безпечно користуватися Інтернетом.

В першому та другому класах для діток провели виховні години на тему «Моя суперсила – безпека в Інтернеті». Учні дивились і обговорили відеоказку, складали пазли, «ходили» в лабіринтах, виконали вправу «Моя онлайн безпека».

Третій та четвертий клас провели захід «Не ведусь: ми герої безпеки в Інтернеті», взяли участь у грі «Операція порятунку». Разом з Гугликом, якого намалювали діти, обговорювали ситуації, які можуть трапитись в Інтернеті.

З п’ятикласниками був проведений тренінг «Твій особистий щит захисту». Діти створювали макет щита з правилами особистої безпеки в глобальній мережі.

Учні сьомого та восьмого класів прослухали урок на тему «Інтимне селфі в Інтернеті» та пройшли цікавий квест, з якого дізнались про неприємні життєві ситуації, що траплялись в різноманітних чатах, соцмережах.

Наприкінці тижня Безпечного Інтернету разом з учнями було розроблено поради по використанню безпечного Інтернету та його ресурсів.

Декада математики, інформатики, фізики та астрономії

IMG-62ceb05853bcbb935f20a2481fd83192-V.j

З метою вдосконалення інтелектуальних здібностей учнів та розвитку логічного мислення, уяви, здатності до порівняння, кращого пізнання розуміння природних явищ та процесів, з 1 лютого по 12 лютого в Кийлівській філії проводилася декада математики, інформатики, фізики та астрономії.

Протягом декади учні розгадували ребуси та загадки, брали участь у цікавих вікторинах та іграх, переглядали навчальні відео.

Учні початкової школи розв’язували математичні задачі-жарти, створювали геометричні фігури за допомогою комп’ютерних програм, ознайомлювалися з числами в природі. А ще учні попрацювали над створенням власної математичної газети, кожен відчув себе справжнім бізнесменом – створювали ятки з «прибутковою справою», де, звісно, не обійтися без математичних знань.

Для учнів середніх класів були проведені інформаційна вікторина, хвилини спілкування про безпечне користування цифровим середовищем. Також діти розгадували фізичні ребуси та кросворди, на перервах влаштовували математичні десятихвилинки.

В останній день декади відзначили переможців конкурсів та найактивніших учасників.

Зимові розваги

IMG-71ba46df107aeec27854e915b4f1685a-V.j

Нарешті дочекалися справжніх зимових розваг!!!

Школярі зграйками висипали на шкільне подвір’я. Ліплять сніжки, будують фортеці, сидять у засідці. Хтось катає малечу на санках чи снігових тарілках. Головне – не травмуватись!  А як цікаво ходити по снігу там, де ще ніхто не ходив, слухати рипіння снігу та дивитися як ступні ніг залишають сліди на білосніжному килимі! Скільки радості дарує дітям найпростіший сніговик! Дивує своєю оригінальністю: щічками, зачіскою…і  носом , і відром. І не біда, що одяг сніговика з частинками поверхні землі (адже сніг перший!) . Головне – весело, творчо, щиро!

Ще один вид прекрасно проведеного часу – снігова гірка. Чим вища гірка, тим веселіша розвага. Дітлахи щасливі та задоволені котяться вниз зі снігових гірок. Хто на санчатах, снігових тарілках, хто просто сідає на картонну коробку чи поліетиленову плівку. Сміх та радість лунає звідусіль! Зима…

Новий Рік 2021

20201224_124202.jpg

Ой струнка ялинка в нас!

Скільки грає тут прикрас!

Ми зібралися юрбою,

разом з піснею новою.

Рік новий зустріти час!

У новому форматі відсвяткували Новий рік учні Кийлівської філії. Проте Святкова атмосфера у нашій школі відчувалась ще  задовго до Нового року. Діти старанно прикрашали свої класні кімнати,зимовими візерунками, біленькими сніжинками розцвіли вікна, на вхідних дверях у кожному класі з’явились плакати із Новорічною символікою. А в актову залу прибула красуня ялинка.

Дітки початкової школи влаштували новорічні розваги та ігри, співали веселих зимових пісень. І звичайно ж, як без новорічної поезії…

Восьмикласники, в свою чергу, виступили у ролі ведучих. Вони проводили веселі конкурси, ігри, вікторини. Учні 7 класу розповіли присутнім про цікаві традиції святкування Нового року в різних країнах світу.5 клас подарував усім новорічну пісню про зиму.

Шкода тільки, що батьків не змогли запросити. Карантинні обмеження ще повинні бути! Але всі дійства були зафіксовані на сучасні гаджети і кожна мама та кожен тато змогли віртуально порадіти з дітками Новорічному святу!

Хороший настрій та щирі побажання діти отримали разом з подарунками від св. Миколая!

Новий Рік 2021

20201224_124202.jpg

Ой струнка ялинка в нас!

Скільки грає тут прикрас!

Ми зібралися юрбою,

разом з піснею новою.

Рік новий зустріти час!

У новому форматі відсвяткували Новий рік учні Кийлівської філії. Проте Святкова атмосфера у нашій школі відчувалась ще  задовго до Нового року. Діти старанно прикрашали свої класні кімнати,зимовими візерунками, біленькими сніжинками розцвіли вікна, на вхідних дверях у кожному класі з’явились плакати із Новорічною символікою. А в актову залу прибула красуня ялинка.

Дітки початкової школи влаштували новорічні розваги та ігри, співали веселих зимових пісень. І звичайно ж, як без новорічної поезії…

Восьмикласники, в свою чергу, виступили у ролі ведучих. Вони проводили веселі конкурси, ігри, вікторини. Учні 7 класу розповіли присутнім про цікаві традиції святкування Нового року в різних країнах світу.5 клас подарував усім новорічну пісню про зиму.

Шкода тільки, що батьків не змогли запросити. Карантинні обмеження ще повинні бути! Але всі дійства були зафіксовані на сучасні гаджети і кожна мама та кожен тато змогли віртуально порадіти з дітками Новорічному святу!

Хороший настрій та щирі побажання діти отримали разом з подарунками від св. Миколая!

Українські вечорниці

IMG-98c78a7ddc1475b74c33d128ec71e9a1-V.j

Ніякі хвороби і карантини не завадили  учням Кийлівської школи повеселитися на традиційних українських вечорницях. Трішки помінявся формат, не змогли повеселити батьків, які зазвичай були і учасниками і гостями.....але хороший настрій, емоції і нові знання про народні звичаї дітки здобували  протягом минулого тижня. 

Учні другого та третього класу поспівали веселих пісень, читали гуморески, виконували цікаві завдання, а головне «ловили калиту», стрибали через рогачі, ворожили...

Хоч батьки і не були присутні, але сучасні гаджети допомогли їм побачити дітвору і перейнятися веселим настроєм.

Проникливо, щиро, завзято стрічали в четвертому свято. Тут пісня лилася і жарти звучали.   А ще від душі танцювали і грали!

Найменші проводили вечорниці з найстаршими в школі.  Восьмикласники підготували чудову презентацію, з якої першокласники довідались про цікаві українські звичаї і традиції. А перший клас показав як він уміє жартувати, танцювати і співати.

День української писемності та мови

Разом з українцями усього світу ми відзначили 9 листопада День української писемності та мови.

На темантичній лінійці учні дізнались про історію виникнення цього свята, про Нестора-літописця , про традиційні заходи, що відбуваються в цей день, цікаві факти про мову.

Учні 5,7,8 класів та вчителі долучились до написання Радіодиктанту національної єдності, брали участь у проекті «Гонитва за оцінкою».

Учні початкових класів списували тексти про мову.

Виставка "осінь"

Традиційно до вчительского свята діти разом з батьками підготувати чудовий подарунок – виготовили із природного матеріалу цікаві гарні поробки. Розмаїття кольорів, ідей, фантазій приємно вразили усіх відвідувачів виставки.

Кращі роботи були відмічені і діти отримали приємні заохочувальні призи.

Свято осені в садочку

Свято осені вже стало традиційними в Кийлівському садочку. Адже свято – це справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. Та пройшло дійство трішки в незвичному форматі. Підлаштувавшись під умови карантину працівники садочку відзначили свято без участі батьків, знявши чудові виступи діток на відео та фото, щоб обов’язково мами й тати пережили чудові емоції свята.

До діток завітала сама Осінь, яка з радістю з ними заспівала пісеньку та покружляла в таночку. Не забули учасники свята і про город, де зібралися усі родичі  Гарбузові. Кожен маленький учасник в ролі овоча розповідав Осені віршик.

Осіннє свято надовго запам’ятається дітям та їх рідним, адже воно пробудило в їх сердечках добро та радість!                                                                                                                                                                                               

Декада з основ здоров’я та фізичної культури

07.09-18.09.2020 в навчальному закладі пройшла декада з основ здоров’я та фізичної культури.

В класах були проведені години спілкування на тему «Здоров’я не купиш в аптеці», переглянуті відеоролики про правила збереження здоров’я.

З цікавістю учні відображали своє уявлення про здоров’я та спорт у малюнках та колажі. А весела зарядка, навчальна гра «Вірю не вірю», ігри та естафети на свіжому повітрі, шахово-шашковий турнір підняли настрій дітям протягом всієї декади. Аплодисментами та грамотами всі щиро вітали переможців змагань.

Перший дзвоник 2020 року

Прекрасне свято Першого дзвоника пройшло в нашій родині весело та легко! Відповідно до нових правил, які впровадили в зв'язку з ситуацією в країні, 1 вересня пройшло трішки в незвичному форматі.

Звичайно ж, як без 10 хвилинок урочистості для найменшеньких, які вперше переступили поріг школи, для наших першачків!

А далі для дітей були облаштовані різні локації на свіжому повітрі, де вони вчилися як правильно захистити себе від вірусних захворювань, показували свої творчі та спортивні здібності, дізналися багато цікавого про видатних українців і з великим задоволенням робили світлини на згадку зі своїми друзями.

Шевченківські дні

Традиційно в Кийлівській школі відзначили Шевченківські дні. Цього року учні всіх класів малювали ілюстрації до відомих творів Шевченка, готували виставку ‘’Кобзарів’’ різних років видання.

Серед учнів старших класів пройшов квест ‘’Що я знаю про життя Шевченка’’. Діти  розв’язували  кросворди, вирішували командні завдання.

Свято 8 березня

05 березня 2020року

Першого тижня весни наші Кийлівські дітки мали чудову нагоду порадувати своїх батьків, мам, бабусь чудовими щирими виступами. 5 березня артисти драматичного гуртка «Аншлаг» представляли на районному огляді драмгуртків п’єсу Наталі Забіли «Коли зійде місяць». Легкі хвилювання швидко побороли юні виконавці і вдало дебютували на сцені.

Особливо захоплювали глядачів і журі наймолодші артисти – учні 1-2 класів, які чудово зіграли свої ролі. Вдало підібрані костюми, декорація, музичний супровід показали велику спільну роботу показали велику спільну роботу вихованців гуртка, їх батків та підтримку всієї шкільної родини. Приємні коментарі методиста районного будинку дитячої та юнацької творчості підбадьорили молодих артистів.

Наступного дня – 6 березня – діти щиро вітали своїх мам, бабусь з нагоди свята 8 березня. Співали, читали вірші та гуморески. Дарували своїм близьким подарунки та квіти, які робили власноруч. Діти з задоволенням ще раз порадували глядачів п’єсою «Коли зійде місяць», яку завершили такою актуальною для нас піснею:

Чи біда, чи лихо – все переживем

На любов і втіху горе обернем

Ще горить багаття в нашому саду

Захистимо браття волю молоду!

Лінійка до дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020року

20 лютого 2020 року учні та вчителі Кийлівської філії вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Всі зібрались біля світлин пам’яті тих історичних подій, з тривогою вдивляючись в обличчя людей, які віддавали життя за незалежність неньки-України, які хотіли кращої долі дітям, онукам, правнукам.

Учениці 6 класу, Руденко Анастасія та Івасишина Аліна, нагадали сумну хроніку тих днів. Учні 1-4 класів, 7 класу поетичними рядками висловили надію на краще. З уст вчителів пролунали звернення-прохання від Героїв Небесної Сотні.

Хвилина мовчання… Затамувавши подих, учні та вчителі передавали з рук в руки свічу пам’яті.

Горить свіча і пам’яті сльоза,

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса,

Героїв Україна пам’ятає.

Декада художньо-естетичного циклу

10.02-19.02.2020року

З 10.02.2020 по 19.02.2020 в навчальному закладі проводилась декада художньо-естетичного циклу. В школі була організована виставка картин відомих художників. Натхненні побаченим учні передавали свої мрії, почуття, захоплення у власних малюнках. І «краплинки» їх творчості висвітлила виставка малюнків «Світ очима дітей».

Цікавим продовженням декади стала екскурсія до краєзнавчого музею ужиткового мистецтва ОНЗ «Вороньківський НВК», де діти поповнили свої знання про побутові речі та знаряддя праці, про особливу роль вишитої сорочки та рушника в житті людини.

Протягом декади лунали пісні, звучала музика в кожному класі. Родзинкою декади стала зустріч «Єднаймося навколо пісні» з народним аматорським ансамблем «Дніпрові дзвони». Яскраві костюми артистів, неперевершена майстерність колективу викликала захоплення в дітей. А коли у їхньому виконанні зазвучали пісні – шкільна громада вибухнула бурхливими оплесками. Діти підспівували артистам, слухали розповіді учасниці ансамблю, Чорної В.О. про історію створення та успіхи колективу. Всі щиро раділи цій зустрічі!

Декада математики, фізики, інформатики та астрономії

20.01-29.01.2020року

З 20.01.2020 по 29.01.2020 року в Кийлівській школі відбулась декада математики, фізики, інформатики та астрономії. Такі заходи заходи проводяться з метою підвищити в учнів інтерес до предмету, вмотивувати до прагнення отримання нових знань та кращих результатів навчання. Вчителі предметники намагались урізноманітнити, зробити цікавими заходи в рамках декади, залучено було кожну дитину.

Цікавим і змістовним пройшов урок-гра «Математичні цікавинки» у 3 та 4 класах. Активну участь взяли учні у математичній вікторині, розв’язуванні задач-жартів та задач з логічним навантаженням.

Учні середньої школи розгадували цікаві математичні кросворди та ребуси. Семикласники та дев’ятикласники свої знання та кмітливість під час гри-змагання «Двобій інтелектів». Діти знову занурились в цікавий віртуальний світ за допомогою квестів з інформатики.

Ніхто не залишився без уваги, всі приймали активну участь, було весело та цікаво.

Новий рік 2020 в школі

20грудня 2019року

Незабаром Новий рік

Переступить наш поріг.

Хай до вас він завітає

З тим, що серце забажає.

20 грудня 2019 року Кийлівська шкільна дітвора радо зустрічала святого Миколая з піснями, танцями, казковими героями…

Розпочали свято Снігуронька і Новий 2020 рік щирими і сучасними привітаннями. Першокласники розвеселили всіх піснею та запальною жартівливою композицією «Мій найкращий день». Вірші, загадки, пісеньки представили другокласники. Циганський табір третього класу запалив своїми танцями та жартами, а четвертокласники порадували повчальним віршем про Миколая.

Нові сучасні пісні лунали протягом всього свята у виконанні учнів школи. Казкові герої – семикласники розвеселили сучасною історією про колобка; дев’ятикласники – «крутими» інструментальними виступами та історіями про сучасні канікули. Протягом всього свята панував теплий дружній сімейний настрій. Під кінець свята святий Миколай знову порадував всіх подарунками і хорошими побажаннями.

Нехай в кожну родину Новий 2020 рік принесе мир, злагоду і добро.

Новий рік 2020 в садочку

20грудня 2019року

Новий рік – це чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, одне з найулюбленіших та душевних свят.

20 грудня в дитячому садку «Золота рибка» відбулося новорічне свято за мотивами сучасного мультфільму «Маша і ведмідь». Ролі головних персонажів виконали самі вихованці садочку, вони підготували цікаві сценки, щоб розважити присутніх.

Але ж яке свято без Діда Мороза! Кмітлива Маша привела з лісу дідуся ще й полікувала його. Дід Мороз порадував малечу своєю присутністю. Дітки залюбки разом з ним водили хороводи та веселились в конкурсах, розповідали вірші, за що отримали довгоочікувані подарунки.

Святкова атмосфера забезпечила гарний настрій та залишила чудові враження дітям, батькам і присутнім гостям.

Декада історії та правових знань

грудень 2019року

Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії у грудні 2019 року в школі було проведено декаду історії та правових знань. Проведення декади є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, правознавства, стимулювання творчої активності учнів.

З метою формування правової культури учнів,  були проведені конкурси малюнків «Права людини – мої права», «Я – українець!» та конкурс брошур «Історичний діяч – мій кумир». Класні керівники провели години спілкування на тему: «Концепція ООН про права  дитини». Цікаві заходи були проведені з історії: гра «Подорож в минуле» та заочна екскурсія «Сім чудес світу».

Вся наша  шкільна родина живемо в історії, живемо історією своєї батьківщини, свого краю, свого роду. Людина лише тоді стає активним членом суспільства, коди досконало знає, хто вона, якого вона роду.

Українські вечорниці

22листопада 2019

Гей, на наших вечорницях

Хто сумний – розвеселиться!

Співи, танці, небилиці –

Гарні будуть вечорниці.

22.11.2019 року в Кийлівську школу завітали гості на вечорниці. Тут були і завзяті козаки, і вправні господині, і славні україночки. Гостей розважали піснями, танцями, жартами. Згадали традиції українського ярмаркування. А на завершення свята всі поласували українськими стравами. Було весело і смачно! Чекаємо наступного разу.

Свято осені в садочку

8 листопада 2019року

Золота осінь завітала на свято до вихованців різновікової групи «Золота рибка» 8 листопада. Дошкільнята дуже люблять це свято, адже є чудова нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про осінню чудову пору своїм друзям рідним і близьким під час осінніх свят.

Вихователі садочку підготували декорації, склали цікаві сценарії, підібрали сучасний музичний матеріал, а головне – вивчили з малятами пісні, вірші, таночки, ігри.

Дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили свято незабутнім.

Батьки також взяли активну участь у святі та підготували чудові осінні композиції, які були прикрасою свята. На завершення святкування дітям вручили подарунки.

Декада природничих наук

4-13листопада 2019року

Відповідно до річного плану роботи школи, з метою формування біологічної грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного мислення, поглиблення знань з природознавчих наук з 04 листопада по 13 листопада відбулася декада природничих дисциплін.

У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище  залишаються одним з основних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування в учнів загальнонавчальних та спеціальних умінь, зокрема таких важливих, як уміння вести спостереження, виконувати експеримент, самостійно отримувати і переробляти інформацію. Це визначається насамперед тим, що науки про живу природу є основою пізнання навколишнього світу, розуміння законів живої природи, існування і виживання якого неможливе без збереження середовища існування. Засвоєння знань пов'язується  зі здатністю учня свідомо використовувати їх у повсякденному житті.

Протягом декади пройшли заходи, які сприяли підвищенню інтересу школярів до предметів географії, біології, хімії, природознавства, розширили знання, дали можливість дослідити та презентувати цікаві теми. Заходами декади були охоплені учні 1-9 класів. Учні 6-9 класів переглянули документальний фільм «Місто хіміків», а 1- 4 класи провели цікаву вікторину «Природолюби». Протягом декади був проведений конкурс поробок з природнього матеріалу, а також учні відвідали осінній ліс, де спостерігали за сезонними змінами в природі. Цікавим виявилося побувати у віртуальному світі живої природи.

Екскурсія

Похід в сучасний кінотеатр – це незабутні враження. Учні 6-9 класі 16.10 побували на прем’єрі фільму «Захар Беркут».

Приємним продовженням дня стала екскурсія на Співоче поле, де проводилась виставка композицій з хризантем у вигляді небесних сузір’їв. Чудові квіти зачарували всіх присутніх.

День захисника України

Цікаво, весело і змістовно пройшов день козацтва у нашій школі.

На святі молодші школярі співали пісні про козацьку славу, читали вірші. Учні середніх класів придумали цікаві кросворди, конкурси. 7 та 9 клас розповіли історії про життя, побут та бойові перемоги козаків. Після уроків провели спортивні змагання, естафети.

Декада фізичної культури та спорту

23.09-02.10.2019

З 23.09 по 02.10. в Кийлівській філії було проведено декаду фізичної культури і спорту та безпеки життєдіяльності. З радістю змагалися учні 5-6 класів на веселих стартах. Показали свою силу, витривалість, спритність старші учні у змаганнях зі стрибків у довжину, висоту. Щодня на великій перерві проводяться фізультхвилинки.

З молодшими школярами були проведені заняття про правила поведінки у громадському транспорті. Тренувалися за короткий термін евакуюватися зі школи під час НС.

З користю і задоволенням підвели підсумки, привітали переможців спортивних змагань.

Перший дзвоник

Як завжди, швидко й непомітно промайнули літні канікули…

«Перший дзвоник», «День знань» в багатьох школах, в тому числі й у Кийлівській філії, святкувався 2-го вересня. Діти подорослішали на рік, вчителі радіють спілкуванню, а які емоції і враження у першокласників – важко й уявити. Адже для них – це початок нового життя, трішки відповідальнішого, дорослішого в новому колі друзів. А скільки переживань мають їх батьки, дідусі, бабусі, які саме тут відіграють дуже велику роль.

Цьогоріч навчальний заклад поповнило 6 веселих, сучасних першокласників. Знайомились з першою вчителькою, любувалися сучасним НУШівським класом, з новими партами, яскравим оформленням.

Мабуть, особливі хвилювання у випускників, красивих, майже дорослих… Шкільні роки пролітають так швидко. Як не помилитися і допомогти обрати дітям щасливу дорогу у життя?

В центрі маленького села, оточеного природою і любов’ю, виховує нове покоління молоді наша школа!!!

Шкільний табір "Мрія"

03.06.2019-21.06.2019року

Ми йдемо щасливі, ми йдемо веселі,

Сонечко привітне нам киває вслід.

Літній табір кличе у свої оселі

Діток галасливих на смачний обід.

 

Крізь ліси зелені, вікові діброви

Дружно ми крокуєм, пізнаємо світ.

Лащаться в долині квіти кольорові,

Дятел на ялинці стукотить: «Привіт!»

 

Ми йдемо бадьорі весело до річки,

Виграють веселки барви чарівні.

І здійснить бажання літній табір «Мрія»

Любить літній табір щебет дітлашні.

 

З 03.06.2019 розпочав свою роботу шкільний літній табір відпочинку «Мрія». Кожен день – нові відкриття:

 • День казки;

 • День здоров’я;

 • День фантазера;

 • День талантів та рекордів;

 • День ігор та розваг;

 • День досліджень;

 • День ввічливості та доброти;

 • День спорту;

 • День англійської мови;

 • День гумору;

 • День природолюбів;

 • День шукачів скарбів.

Цікаві і захоплюючі виїзні екскурсії в м.Київ, в KidsWill,  в Національний музей історії України у Другій світовій війні, походи до лісу, річки, страусиної ферми. Змагання, конкурси, дослідження і смачні сніданки та обіди!!! Неповторно, весело, змістовно провели школярі відпочинок в таборі «Мрія».

Екскурсія в м.Канів

11травня 2019року

11 травня учні та вчителі Кийлівської школи провели змістовну екскурсію в м.Канів. На Чернечій горі поклали квіти до пам'ятника великому Кобзарю. Багато нового і цікавого дізнались про життя і творчість Т.Г.Шевченка із розповіді екскурсовода в музеї.

Учні також виразили свою думку щодо екскурсії: «Побувавши в Каневі ми зачарувалися краєвидами. І справді, ми побачили все те, про що писав Т.Г.Шевченко в своєму «Заповіті». Висловлюємо велику вдячність працівникам музею за їхню роботу»

День Перемоги

09травня 2019року

День Перемоги – завжди хвилююче свято зі сльозами на очах. У Кийлові відзначали цю подію біля пам’ятника загиблим воїнам. Спочатку місцевий священник отець Максим відправив панхиду за полеглими у Другій світовій війні. Потім від школи до священного місця рушила колона з учнів, вчителів, учасників самодіяльності з квітами, вінками, державним прапором.

Почесна варта, тематичні пісні, виступи голови сільської ради, учнів школи, ансамблю «Дніпрові дзвони» - все це створило особливий урочистий і піднесений настрій усіх учасників мітингу. Потрібно пам’ятати, щоб знову не повторились жахіття, пережиті нашими пращурами.

Благоустрій пришкільної та сільської місцевості

18.03.2019-18.05.2019

18.03.2019-18.05.2019 Кийлівська філія активно підтримала місію «Здорового довкілля» двомісячником озеленення, прибирання та благоустрою території.

Школярі з заповзятістю малих мурах заходилися підмітати шкільне подвір’я, прибирати залишки падолисту, впорядковувати клумби. Барвінком, калиною та іншими насадженнями збагатилася територія школи. Висаджування квітів, дерев, «День землі», упорядкування братської могили та території біля пам’ятника, школи, побілка дерев – лише частина проведеної роботи учнями, вчителями, батьками. Також проведена акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» з висаджуванням сосен та ялинок в місцевому лісництві. Учні, вчителі та батьки впроваджували в життя акцію «Україна без сміття». Всі разом зробили висновок, що чисто буде не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Лінійка до дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986року

26 квітня 1986 року – страшний день в історії нашої країни.

Минають роки, десятиліття, але щороку ми згадуємо Героїв і вшановуємо їх пам’ять. Заради майбутнього…

Про своїх дідусів, які теж були учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС розповіли ведучі.

Майстер-клас «Великодній декупаж»

25.04.2019

Великий день нас на гостини просить,

Малює сонце, полотно небес.

І крашанку, як усмішку підносить:

- Христос Воскрес!

- Воістину воскрес!

25 квітня і Кийлівській філії пройшов майстер-клас «Великодній декупаж», проведений вчителем початкових класів та образотворчого мистецтва Бобрівник Валентиною Федорівною. Учні знайомились з новою технікою оздоблення великодньої писанки в нетрадиційній техніці декупаж.

Передувала цій роботі виставка малюнків учнів «Великодня писанка».

Декупаж – декоративна техніка вирізування візерунків та наклеювання їх на поверхню, що декорується.

І от підготовані дітьми матеріали: варені яйця, пензлики, серветки з дрібними малюнками, ножиці та збитий яєчний білок (замість клею). І закипіла робота! Старанно вибирали дрібні малюнки на серветках, обережно, з дотриманням правил техніки безпеки, їх вирізали. Потім – процес покриття яєчної поверхні збитим яєчним білком, приклеювання малюнків, повторне змащування, закріплення поверхні малюнка яєчним білком і… диво-писанка вже сохне.

Обережно брали в руки «Великоднє диво», поспішали подивитися враженнями, помилуватись, показати друзям, вчителям, батькам і покласти до Великоднього кошика на освячення.

Декада іноземної мови та зарубіжної літератури

10.04-19.04.2019

З 10 по 19 квітня В Кийлівській школі відбулася декада іноземної мови та зарубіжної літератури.

Декаду відкрила виставка тематичних стінгазет. Між учнями 6-8 класів пройшов конкурс японських віршів – хайку. Старші учні підготували для молодших школярів лялькову виставу під назвою «English party».

Декада української мови і літератури

04.03.2019 -13.03.2019

В період з 04.03 по 13.03.2019 р. у Кийлівській філії була проведена декада української мови та літератури. Розпочалась вона виставкою під назвою «Скарбниця рідної мови» та конкурсом на найкращий зошит з української мови та літератури.

Традиційно учні взяли участь у всеукраїнській мовознавчій грі «Соняшник». На лінійці до дня народження Т.Г.Шевченка, учні читали напам’ять поезії Кобзаря.

Пізнавальним був квест для 2-9 класів «Знавці української мови». Діти «мандрували» мовознавчими країнами: «Лексикологією», «Граматиою», «Орфографією», «Морфологією» та виконували цікаві завдання. Гра вийшла веселою та корисною!

Багато нової інформації дізнались старшокласники під час проведення круглого столу під назвою «Літературні премії України ХХІ століття».

8 Березня

07.03.2019

7 березня 2019 року у дитячому садочку Кийлівської філії відбулося «Свято 8 березня». Діти підготували для своїх мам та бабусь святковий концерт та подарунки, зроблені власними руками. Співали пісні, розказували віршики та запросили своїх мам на повільний танок. Подарували всім гостям свята весняний настрій та зарядили позитивом!

Декада художньо-естетичного циклу

04.02.2019-13.02.2019

З 04.02 по 13.02 2019 року у навчально-виховному закладі пройшла декада художньо-естетичного циклу. Цікаві заходи дали можливість кожному проявити свій мистецький талант.

Більше зануритись у прекрасний світ музичного мистецтва учні змогли під час слухання музичних творів, виконання народних, дитячих, сучасних пісень.

Під час декади, 06.02 відбувся районний огляд-конкурс драматичного гуртка «Аншлаг». Молодші вихованці показали нову авторську п’єсу «Колосок на новий лад». Вдалою видалася і прем’єра п’єси «Сватання на Гончарівці», яку підготували старші вихованці гуртка. Описати – бракне слів, це треба просто побачити. Доречі, до створення реквізиту, декорацій, афіш з ентузіазмом долучилися учні .

Захоплення картинами односельця, художника-аматора, Руденка Володимира, та оголошення виставок-конкурсів «Квітка мого краю», «Кийлівські умілі рученята», «Мій Кийлів – моя гордість» надихнулидітей до творчості, допомогли розкрити таланти, продемонструвати нові можливості та захоплення. Останнім акордом було нагородження переможців конкурсів.

Декада математики, інформатики, фізики

21-30 січня 2019року

З 21.01 по 30.01 в Кийлівській філії проходила декада математики, інформатики, фізики. Діти прийняли активну участь у створенні шкільної картинної галереї «В світі математики, інформатики та фізики». Учні другого класу намалювали математичну пірамідку із завданням на логіку. Найпершою справилася з поставленою задачею учениця третього класу, Роздобудько Марія і була нагороджена заохочувальним подарунком. Найактивнішою художницею виявилася Полянська Кіра (6 клас), зобразивши цифри у вигляді тварин та різних предметів.

Для учнів 8, 9 класів був проведений брейн-ринг на тему «Фізичні явища». Призерів та учасників нагородили смачними та корисними призами. Свою кмітливість та спритність показали учні 5, 6 класів, прийнявши участь в цікавому квесті з інформатики.

Декада пройшла в піднесеному настрої. Учасники зарядились позитивними емоціями та запаслись новим багажем знань.

Новорічне свято 2019рік

Нарешті Новорічне свято! Повен зал людей: мами, бабусі, дітвора… і всі чекають чуда. Як же всім угодить?

Четвертокласники створюють «Машину часу». Один клік… і ми в минулому… Елементи вечорниць, народні пісні тішать мам і бабусь.

Ще один клік і  ми в школі майбутнього, яку представили КВН-щики 8 класу. Непомітно пролетіли півтори години чудового концерту, разом зі Снігуронькою, Винником, Юрчиком, Яринкою громаду вітали дід Мороз, св. Миколай… Всі були надзвичайно задоволені.

Щасливого 2019 року!!!

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

28листопада 2018року

28 листопада 2018 року учні школи відвідали фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво. Надзвичайна екскурсія!

Таємничий склодувний цех, цех сріблення та фарбування, майстерня художників, музей ялинкових прикрас, казкове містечко в мініатюрі. А ще – майстер-клас художнього розпису ялинкових прикрас, де в кожного учня з’явилась можливість показати свою майстерність. Рожеве поросятко, символ року, який наступає, з’явилось з-під пензля кожного учня. В магазині іграшок всі бажаючі змогли придбати новорічні прикраси або просто помилуватись ними.

Повертались додому усміхнені, задоволені і трішки… таємничі. До зустрічі Нового року підготувались заздалегідь!!!

Декада природничих наук

07листопада - 16листопада 2018року

В Кийлівській філії  з 07.11.2018 по 16.11.2018 проводилась декада природничих наук. Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час декади , добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу педагогам та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві піднесеність, урочистість, яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність. Отже, декада природничих наук охопила велику групу учнів, є дуже дієвою формою роботи.

Снігова казка в Кийлівському НВО

Ось так школярі зустріли сніжну красуню-зиму! Група дружніх і привітних сніговиків зустрічає школярів та гостей школи. 

День вчителя

05 жовтня 2018

5 жовтня учні Кийлівської школи створили для своїх вчителів справжнє свято. На перервах лунала ніжна музика, коридори святково прикрашали кульками, квітами, осінніми композиціями. А 9-класники підготували невеличкий концерт і щирі побажання вчителям з нагоди професійного свята.

Свято осені в дитячому садочку

02 жовтня 2018

02.11.2018 року в Кийлівському дитячому садочку, різновіковій групі «Золота рибка» відбулося свято осені.

На святі були присутні батьки, бабусі, дідусі та гості. Дітки читали розповідали вірші та співали пісні. На гостину завітала Золота Осінь, водила хороводи та обдарувала дітлахів подарунками. А діти та гості віддячили щедрій Осені теплими оплесками. Всі отримали багато позитивних та радісних емоцій.

День Знань

01 вересня 2018року

Радо спішимо до Кийлівської школи учні, батьки, їх знайомі та родичі, а особливо – першачки. Бо – свято Знань зустріч з однокласниками, вчителями, друзями. Весела шкільна лінійка, теплі, щирі слова привітання, пісні, традиційна каша для новачків і звичайно 1 дзвоник у своєму році.

Є – старт!

Вперед, за новими знаннями, враженнями, за життєвим дослідом. В добру путь!

День захисту дітей

1 червня 2018року

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

До міжнародного дня захисту дітей у Кийлівській філії ОНЗ «Вороньківський НВК» діти змішаної групи «Золота рибка» з вихователем малювали крейдою на асфальті як індивідуальні, так і колективні малюнки на тему «Яскраво світить сонечко». А також проводилася спортивно-ігрова вікторина, у якій брали участь дві команди, які мали назви «Ромашки» і «Дзвіночки». В результаті змагань перемогла дружба. Всі залишилися задоволені і щасливі.

Останній дзвоник

Останній раз у цьому навчальному році покликав на шкільне свято усіх учнів, вчителів, батьків та гостей Кийлівської школи веселий дзвоник.

Радо вітала всіх з цим чудовим святом завідувач Кийлівської філії Роменець О.І. Багато учнів отримали нагороди, грамоти. Відмінники – похвальні листи, а всі випускники – четвертокласники – «золоті» медалі зі своїми фотографіями та дипломи випускників початкової школи.

Лунали вірші, пісні, танці. З напутніми словами звернулися до випускників перша вчителька та мама. Попереду літній пришкільний табір та веселі канікули!

День цивільної оборони

16 травня 2018року

16 травня в навчальному закладі було проведено День цивільної оборони. На класних годинах учні дізналися про основні принципи організації ЦО, з’ясували особливості дій ЦО в надзвичайних ситуаціях, порядок оповіщення населення, використання елементарниз засобів захисту.

По сигналу тривоги учні та працівники школи евакуювалися на подвір’я школи. А далі відбулося проходження кожним класом етапів на станціях «Природні стихійні лиха», «Екологічна», «Медична», подолання смуги перешкод. День пройшов організовано, динамічно, цікаво. Учні підтвердили свої знання та навички при надзвичайних ситуаціях.

Екскурсія до Музею Авіації та Ботанічного Саду

10 травня 2018 року

«Люблю весну, та хто її не любить! На цій чудесній радісній землі!»

Весна – це буяння краси. Хочеться якомога довше спостерігати зелений розмай.

Учні нашої школи 10 травня відвідали ботанічний сад ім.Гришка, де змогли побачити цвітіння понад 20 видів бузку. Екскурсія була не лише цікавою, а й пізнавальною.

З великим задоволенням побували і в музеї авіації міста Києва.Учні почули багато інформації про різні види літаків, гелікоптерів, відомих вчених-конструкторів. Діти побували в кабінах пілотів, сфотографувались з моделями літальних апаратів.

9 Травня

9 Травня 2018 року

Для жителів села Кийлів День 9 травня – це особлвий день. Всі зібрались біля школи, щоб вшанувати пам’ять тих, хто захищав Вітчизну від німецьких окупантів. Ветеранів війни і всіх присутніх вітав зі святом сільський голова  - Чуй М.І., сім’я приватних підприємців Бортників. Учні школи читали вірші, лунали на святі пісні у виконанні народного аматорського ансамблю «Дніпрові дзвони» та вчительки місцевої школи – Коновал А.В. Закінчилось свято покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Екскурсія на завод "Кулиничі" та в Ботанічний сад

5 травня 2018року

Цікава і пізнавальна екскурсія на хлібопекарський завод «Кулиничі» відбулася 5 травня.

Учні початкових класів своїми оченятами побачили як «народжується» хліб, який шлях проходить шматочок тіста до запашного, рум’яного буханця. Своїми руками виготовляли смаколики, які, після випікання, з великим задоволенням і скуштували.

Потім було багато приємних вражень від чудового Ботанічного саду, куди школярі завітали після «Кулиничів». П'янкий аромат від цвітіння найрізноманітніших сортів бузку, ніжні магнолії, прекрасні екзотичні рослини – все це запам’ятається учням надовго.

Свято Букваря

27 квітня 2018

Кажуть, що великий шлях починається з маленького кроку. Саме такий маленький, але важливий крок - Свято Букваря для першокласників. Воно - і перша перемога, і перша сходинка у шкільному житті.

     В гостях у першокласників - Букварик, Читанка, Українська мова, Незнайко і ... Розбійники.

     Вручення дипломів Буквариком, щирі вітання друзів. Казкова атмосфера свята, жарти, веселі пісні, танці, ігри і незвичайний "солодкий сюрприз" від батьків не залишили байдужими нікого

Благоустрій школи

З приходом весни кожному хочеться зробити щось корисне для навколишнього середовища: прибрати біля подвір’я, побілити дерева, посадити квіти. Саме цим і займалися наші школярі протягом квітня. Хтось назве це «декадою довкілля», хтось приурочить до Дня Землі, а хтось просто… щоб було красиво. «Виявляється, так приємно робити добрі справи» −  висловили свою думку школярі, саджаючи маленькі деревця та прибираючи територію школи.

Приєднуйтесь! Робити добро не буває пізно.

День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018року

День пам’яті Чорнобильської трагедії було проведено в школі 26 квітня.

Чорнобиль – це вже історія України, тому що дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави. Сприймати її такою, як вона є. До того ж розвивати в собі вміння протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього середовища.

Земля батьків, укрита чорним пилом –

Це чорний біль. Це горе нас усіх

Скорить хотіло, але не скорило,

Убить хотіло, та не вбити їх,

Отих людей, що пережить зуміли

Всі біди, хоч слабкі вони й малі.

Їх не здолать, поки у них є сили.

Декада української мови і літератури

05.03-14.03.2018

В першій половині березня (05.03 – 14.03)  в Кийлівській школі пройшла декада української мови і літератури. Найяскравішими стали заходи, присвячені вшануванню пам’яті великого Кобзаря України – Т.Г.Шевченка. Декаду відкрили урочистою лінійкою, на якій учні згадували сторінки життя письменника, декламували вірші, співали пісні на слова поета.

Цікавою була виставка «Кобзарів» різних років видання. Учні 5-8 класів позмагалися у мовно-літературному квесті «Тарасовими стежками». Декада завершилася конкурсом малюнків-ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка.

Свято 8 Березня

08.03.2018

З великим задоволенням привітали своїх мам, бабусь, всіх жінок зі святом 8 березня дошкільнята та учні Кийлівської школи-садка. Малята дитячого садочка порадували своїх найрідніших таночком, віршиками пісеньками, веселими конкурсами та іграми.

Школярі співали пісень, семикласники веселих частівок. Молодші класи розказували хвилюючі віршики. Першокласники представили танок з ляльками. Оваціями зустрічали Олега Винника, якого чудово зіграв учень 7 класу Максим Пасько і виконав знамениту «Ніно» з хореографічним супроводом.

Наприкінці свята вихованці театрального гуртка «Аншлаг» подарували виставу «За двома зайцями». Всі залишилися задоволені і вдячні своїм маленьким артистам.

Декада художньо-естетичного циклу

19.02.2018-28.02.2018

В Кийлівській школі з 19.02 по 28.02.2018 року пройшла декада художньо-естетичного циклу. Вона сприяла розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, естетичного смаку та формування практичних умінь і навичок.

Свою кмітливість, розум, ерудицію учні проявили під час розгадування кросворду «Кийлів». Виставка робіт юних художників «Мій Кийлів – моє село» дала можливість розкрити нові таланти, збагатити уяву учнів. Кращі визнані роботи учнів: Юськова Ельвіра (1 кл.), Руденко Олексій (1 кл.), Хочай Віталій (2 кл.), Бибик Борис (1 кл.), Роменець Софія (5 кл.), Пасько Андрій (7 кл.).

Зануритись у прекрасний світ музичного мистецтва учні школи змогли під час зустрічі з ансамблем «Дніпрові дзвони». Виставка-конкурс робіт з пластиліну показала розвиток творчої уяви, фантазії. Відзначили роботи таких учнів: Руденко Олексій (1 кл.), Роздобудько Марія (2 кл.), Коваленко Юрій (7 кл.), Полянська Кіра(5 кл.), Пасько Давид (5 кл.).

Фотоконкурс «Стежинами рідного краю» приємно вразив надзвичайними світлинами. Кращі роботи учнів: Мельник Анастасія (7 кл.),Пасько Максим (7 кл.), Юськова Ельвіра (1 кл.), Юськов Іван (4 кл.).

За відзначені роботи учням вручили грамоти та подяки. Всі, хто брали участь у проведенні предметного тижня залишились задоволеними.

День Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

20 лютого учні та вчителі зібрались на лінійку-реквієм "Небесна Сотня. Герої не вмирають", щоб скорботі схилити голови перед пам'яттю загиблих, які боролися за честь, правду, гідність і віддали своє життя за україну.

В вестибюлі школи - експозиція "Моя вишнева Україна"

Учні 8 класу провели короткий екскурс в історію Революції гідності. Школярі згадали Героїв Небесної сотні. Хвилиною мовчання  вшанували пам'ять загиблих. Під супровід гімну Небесної сотні "Пливе кача" запалена свічка передавалась із рук в руки "коридором пам'яті". На завершення заходу - Гумн України у виконанні учнів та вчителів школи.

У класах пройшли години спілкування "День Героїв небесної Сотні" із застосуванням різних форм і методів роботи.

Колектив Кийлівського навчально-виховного об’єднання від щирого серця вітає Вас з Наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

31.01.2017

Хочемо побажати Вам щасливого Нового Року та Різдва! Нехай прийдешній рік стане для Вас роком звершення всіх Ваших сміливих планів і досягнення поставлених цілей. Нехай Новий Рік подарує благополуччя, виконання заповітної мрії, зміцнить віру в майбутнє, а успіх супроводжує скрізь і у всьому! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії !

Новорічне свято 

28.12.2017

Весело і змістовно пройшла зустріч Нового року в Кийлівському НВО.

На святковий ранок у дитячий садок завітали батьки та казкові гості: Баба Яга, Зима, Дід Мороз, Снігуронька.

Учні молодших класів водили хороводи, інсценізували гуморески, співали пісні про Новий рік. Першокласники показали зимову композицію з сніжками, другокласники новий танець «Козаки», третьокласники «Нову історію про Червону шапочку».

Учні старших класів розіграли сценки «Танька і Володька», «Селянка і панянка», «Посиденьки сучасних бабусь». Учасники драматичного гуртка анонсували свою виставу «За двома зайцями».

День св. Миколая

19.12.2017

Знають діти: Миколай

Добрих, чемних поважає,

Гарним дітям у панчішку

Він дарунок укладає.

19 грудня до школярів завітав Святий Миколай. Діти радісно привітали гостя віршами та піснею. Святий Миколай відмітив, що всі учні школи весь рік поводилися чемно, за що й отримали солодкі подарунки.

Свято осені

23.11.2017

Наприкінці листопада школа прощалась з жовтокосою осінню.

Свято осені зібрало школярів в затишному залі. Учні молодших класів дарували гостям чудові пісні та вірші. Першокласники підготували веселий танок з парасольками. Учні 5-8 класів відзначилися веселими сценками та показом моделей осіннього одягу.

Позитивний настрій доповнили вихованці дитячого садка. Вони із захопленням розповідали про урожай овочів, відгадували загадки, водили хороводи.

День вчителя

29.09.2017

Напередодні свого професійного свята вчителі отримали запрошення на телепередачу «У нас все буде добре».

Вели всю програму свята веселі та винахідливі Танька та Володька. Пісні, привітання змінювалися гуморесками, цікавими конкурсами. А в кінці діти запросили всіх вчителів на вальс.

Олімпійський урок

19.09.2017

19 вересня, чудової погожої днини, в Кийлівському НВО був проведений загальношкільний захід – Олімпійський урок, ще відомий як Спардакіада.

Це культурно-масовий захід спортивного характеру. Цей захід покликаний пропагувати здоровий спосіб життя, популяризувати спорт, дати можливість позмагатися учням.

Учні нашої школи прийняли активну участь у змаганнях. Для 1-4 класів були проведені спортивні ігри, які спрямовані на розвиток швидкості, сили, гнучкості, рівноваги. Для старшокласників був організований естафетний біг, стрибки в довжину, ігри з м’ячем на спритність, веселі змагання в мішках.

Свято Першого дзвоника

01.09.2017

Розквітають посмішки навколо

Радісно луна веселий сміх

Це моя найкраща в світі школа

Зустрічає школярів своїх.

1 вересня – свято урочисте, хвилююче, відповідальне.

Традиційно, по-родинному пройшло свято Першого дзвоника у чудовий першовересневий день в Кийлівському НВО.

На подвір’ї зібралася уся шкільна громада: учні, вчителі, батьки, гості. Звучала музика, звідусіль лунали слова привітань, радісні вигуки, зустрічі з друзями. Вірші та пісні нагадали про початок навчання. Присутні тепло привітали першокласників, для яких все вперше: перший шкільний день, перший урок, перший вчитель. І кожне людське серце відгукнулося на заклик першого дзвінка.

Свято осені в дитячому садочку

02 жовтня 2018року

02.11.2018 року в Кийлівському дитячому садочку, різновіковій групі «Золота рибка» відбулося свято осені.

На святі були присутні батьки, бабусі, дідусі та гості. Дітки читали розповідали вірші та співали пісні. На гостину завітала Золота Осінь, водила хороводи та обдарувала дітлахів подарунками. А діти та гості віддячили щедрій Осені теплими оплесками. Всі отримали багато позитивних та радісних емоцій.

Please reload