Фортеця знань, серце села, країна дитинства… Саме так називають випускники затишну, сучасну оселю, побудовану в 1986 році, будівлю Кийлівського НВО.
 
Саме тут веселі дитячі голоси щебечуть з ранку до вечора в літню і зимову пору. Навчаються, розважаються, бешкетують…

Шевченківські дні

Традиційно в Кийлівській школі відзначили Шевченківські дні. Цього року учні всіх класів малювали ілюстрації до відомих творів Шевченка, готували виставку ‘’Кобзарів’’ різних років видання.

Серед учнів старших класів пройшов квест ‘’Що я знаю про життя Шевченка’’. Діти  розв’язували  кросворди, вирішували командні завдання.

Свято 8 березня

05 березня 2020року

Першого тижня весни наші Кийлівські дітки мали чудову нагоду порадувати своїх батьків, мам, бабусь чудовими щирими виступами. 5 березня артисти драматичного гуртка «Аншлаг» представляли на районному огляді драмгуртків п’єсу Наталі Забіли «Коли зійде місяць». Легкі хвилювання швидко побороли юні виконавці і вдало дебютували на сцені.

Особливо захоплювали глядачів і журі наймолодші артисти – учні 1-2 класів, які чудово зіграли свої ролі. Вдало підібрані костюми, декорація, музичний супровід показали велику спільну роботу показали велику спільну роботу вихованців гуртка, їх батків та підтримку всієї шкільної родини. Приємні коментарі методиста районного будинку дитячої та юнацької творчості підбадьорили молодих артистів.

Наступного дня – 6 березня – діти щиро вітали своїх мам, бабусь з нагоди свята 8 березня. Співали, читали вірші та гуморески. Дарували своїм близьким подарунки та квіти, які робили власноруч. Діти з задоволенням ще раз порадували глядачів п’єсою «Коли зійде місяць», яку завершили такою актуальною для нас піснею:

Чи біда, чи лихо – все переживем

На любов і втіху горе обернем

Ще горить багаття в нашому саду

Захистимо браття волю молоду!

Лінійка до дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020року

20 лютого 2020 року учні та вчителі Кийлівської філії вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Всі зібрались біля світлин пам’яті тих історичних подій, з тривогою вдивляючись в обличчя людей, які віддавали життя за незалежність неньки-України, які хотіли кращої долі дітям, онукам, правнукам.

Учениці 6 класу, Руденко Анастасія та Івасишина Аліна, нагадали сумну хроніку тих днів. Учні 1-4 класів, 7 класу поетичними рядками висловили надію на краще. З уст вчителів пролунали звернення-прохання від Героїв Небесної Сотні.

Хвилина мовчання… Затамувавши подих, учні та вчителі передавали з рук в руки свічу пам’яті.

Горить свіча і пам’яті сльоза,

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса,

Героїв Україна пам’ятає.

Декада художньо-естетичного циклу

10.02-19.02.2020року

З 10.02.2020 по 19.02.2020 в навчальному закладі проводилась декада художньо-естетичного циклу. В школі була організована виставка картин відомих художників. Натхненні побаченим учні передавали свої мрії, почуття, захоплення у власних малюнках. І «краплинки» їх творчості висвітлила виставка малюнків «Світ очима дітей».

Цікавим продовженням декади стала екскурсія до краєзнавчого музею ужиткового мистецтва ОНЗ «Вороньківський НВК», де діти поповнили свої знання про побутові речі та знаряддя праці, про особливу роль вишитої сорочки та рушника в житті людини.

Протягом декади лунали пісні, звучала музика в кожному класі. Родзинкою декади стала зустріч «Єднаймося навколо пісні» з народним аматорським ансамблем «Дніпрові дзвони». Яскраві костюми артистів, неперевершена майстерність колективу викликала захоплення в дітей. А коли у їхньому виконанні зазвучали пісні – шкільна громада вибухнула бурхливими оплесками. Діти підспівували артистам, слухали розповіді учасниці ансамблю, Чорної В.О. про історію створення та успіхи колективу. Всі щиро раділи цій зустрічі!

Декада математики, фізики, інформатики та астрономії

20.01-29.01.2020року

З 20.01.2020 по 29.01.2020 року в Кийлівській школі відбулась декада математики, фізики, інформатики та астрономії. Такі заходи заходи проводяться з метою підвищити в учнів інтерес до предмету, вмотивувати до прагнення отримання нових знань та кращих результатів навчання. Вчителі предметники намагались урізноманітнити, зробити цікавими заходи в рамках декади, залучено було кожну дитину.

Цікавим і змістовним пройшов урок-гра «Математичні цікавинки» у 3 та 4 класах. Активну участь взяли учні у математичній вікторині, розв’язуванні задач-жартів та задач з логічним навантаженням.

Учні середньої школи розгадували цікаві математичні кросворди та ребуси. Семикласники та дев’ятикласники свої знання та кмітливість під час гри-змагання «Двобій інтелектів». Діти знову занурились в цікавий віртуальний світ за допомогою квестів з інформатики.

Ніхто не залишився без уваги, всі приймали активну участь, було весело та цікаво.

Новий рік 2020 в школі

20грудня 2019року

Незабаром Новий рік

Переступить наш поріг.

Хай до вас він завітає

З тим, що серце забажає.

20 грудня 2019 року Кийлівська шкільна дітвора радо зустрічала святого Миколая з піснями, танцями, казковими героями…

Розпочали свято Снігуронька і Новий 2020 рік щирими і сучасними привітаннями. Першокласники розвеселили всіх піснею та запальною жартівливою композицією «Мій найкращий день». Вірші, загадки, пісеньки представили другокласники. Циганський табір третього класу запалив своїми танцями та жартами, а четвертокласники порадували повчальним віршем про Миколая.

Нові сучасні пісні лунали протягом всього свята у виконанні учнів школи. Казкові герої – семикласники розвеселили сучасною історією про колобка; дев’ятикласники – «крутими» інструментальними виступами та історіями про сучасні канікули. Протягом всього свята панував теплий дружній сімейний настрій. Під кінець свята святий Миколай знову порадував всіх подарунками і хорошими побажаннями.

Нехай в кожну родину Новий 2020 рік принесе мир, злагоду і добро.

Новий рік 2020 в садочку

20грудня 2019року

Новий рік – це чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, одне з найулюбленіших та душевних свят.

20 грудня в дитячому садку «Золота рибка» відбулося новорічне свято за мотивами сучасного мультфільму «Маша і ведмідь». Ролі головних персонажів виконали самі вихованці садочку, вони підготували цікаві сценки, щоб розважити присутніх.

Але ж яке свято без Діда Мороза! Кмітлива Маша привела з лісу дідуся ще й полікувала його. Дід Мороз порадував малечу своєю присутністю. Дітки залюбки разом з ним водили хороводи та веселились в конкурсах, розповідали вірші, за що отримали довгоочікувані подарунки.

Святкова атмосфера забезпечила гарний настрій та залишила чудові враження дітям, батькам і присутнім гостям.

Декада історії та правових знань

грудень 2019року

Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії у грудні 2019 року в школі було проведено декаду історії та правових знань. Проведення декади є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення історії, правознавства, стимулювання творчої активності учнів.

З метою формування правової культури учнів,  були проведені конкурси малюнків «Права людини – мої права», «Я – українець!» та конкурс брошур «Історичний діяч – мій кумир». Класні керівники провели години спілкування на тему: «Концепція ООН про права  дитини». Цікаві заходи були проведені з історії: гра «Подорож в минуле» та заочна екскурсія «Сім чудес світу».

Вся наша  шкільна родина живемо в історії, живемо історією своєї батьківщини, свого краю, свого роду. Людина лише тоді стає активним членом суспільства, коди досконало знає, хто вона, якого вона роду.

Українські вечорниці

22листопада 2019

Гей, на наших вечорницях

Хто сумний – розвеселиться!

Співи, танці, небилиці –

Гарні будуть вечорниці.

22.11.2019 року в Кийлівську школу завітали гості на вечорниці. Тут були і завзяті козаки, і вправні господині, і славні україночки. Гостей розважали піснями, танцями, жартами. Згадали традиції українського ярмаркування. А на завершення свята всі поласували українськими стравами. Було весело і смачно! Чекаємо наступного разу.

Свято осені в садочку

8 листопада 2019року

Золота осінь завітала на свято до вихованців різновікової групи «Золота рибка» 8 листопада. Дошкільнята дуже люблять це свято, адже є чудова нагода дізнатися багато нового про осінню природу, життя тварин та пташок, розповісти про осінню чудову пору своїм друзям рідним і близьким під час осінніх свят.

Вихователі садочку підготували декорації, склали цікаві сценарії, підібрали сучасний музичний матеріал, а головне – вивчили з малятами пісні, вірші, таночки, ігри.

Дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів. Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили свято незабутнім.

Батьки також взяли активну участь у святі та підготували чудові осінні композиції, які були прикрасою свята. На завершення святкування дітям вручили подарунки.

Декада природничих наук

4-13листопада 2019року

Відповідно до річного плану роботи школи, з метою формування біологічної грамотності, дбайливого ставлення та охорони навколишнього середовища, привернення уваги до проблеми екологічного мислення, поглиблення знань з природознавчих наук з 04 листопада по 13 листопада відбулася декада природничих дисциплін.

У сучасних умовах розвитку суспільства знання про природу та навколишнє середовище  залишаються одним з основних складників змісту природничої освіти. Ці знання є основою для формування в учнів загальнонавчальних та спеціальних умінь, зокрема таких важливих, як уміння вести спостереження, виконувати експеримент, самостійно отримувати і переробляти інформацію. Це визначається насамперед тим, що науки про живу природу є основою пізнання навколишнього світу, розуміння законів живої природи, існування і виживання якого неможливе без збереження середовища існування. Засвоєння знань пов'язується  зі здатністю учня свідомо використовувати їх у повсякденному житті.

Протягом декади пройшли заходи, які сприяли підвищенню інтересу школярів до предметів географії, біології, хімії, природознавства, розширили знання, дали можливість дослідити та презентувати цікаві теми. Заходами декади були охоплені учні 1-9 класів. Учні 6-9 класів переглянули документальний фільм «Місто хіміків», а 1- 4 класи провели цікаву вікторину «Природолюби». Протягом декади був проведений конкурс поробок з природнього матеріалу, а також учні відвідали осінній ліс, де спостерігали за сезонними змінами в природі. Цікавим виявилося побувати у віртуальному світі живої природи.

Екскурсія

Похід в сучасний кінотеатр – це незабутні враження. Учні 6-9 класі 16.10 побували на прем’єрі фільму «Захар Беркут».

Приємним продовженням дня стала екскурсія на Співоче поле, де проводилась виставка композицій з хризантем у вигляді небесних сузір’їв. Чудові квіти зачарували всіх присутніх.

День захисника України

Цікаво, весело і змістовно пройшов день козацтва у нашій школі.

На святі молодші школярі співали пісні про козацьку славу, читали вірші. Учні середніх класів придумали цікаві кросворди, конкурси. 7 та 9 клас розповіли історії про життя, побут та бойові перемоги козаків. Після уроків провели спортивні змагання, естафети.

Декада фізичної культури та спорту

23.09-02.10.2019

З 23.09 по 02.10. в Кийлівській філії було проведено декаду фізичної культури і спорту та безпеки життєдіяльності. З радістю змагалися учні 5-6 класів на веселих стартах. Показали свою силу, витривалість, спритність старші учні у змаганнях зі стрибків у довжину, висоту. Щодня на великій перерві проводяться фізультхвилинки.

З молодшими школярами були проведені заняття про правила поведінки у громадському транспорті. Тренувалися за короткий термін евакуюватися зі школи під час НС.

З користю і задоволенням підвели підсумки, привітали переможців спортивних змагань.

Перший дзвоник

Як завжди, швидко й непомітно промайнули літні канікули…

«Перший дзвоник», «День знань» в багатьох школах, в тому числі й у Кийлівській філії, святкувався 2-го вересня. Діти подорослішали на рік, вчителі радіють спілкуванню, а які емоції і враження у першокласників – важко й уявити. Адже для них – це початок нового життя, трішки відповідальнішого, дорослішого в новому колі друзів. А скільки переживань мають їх батьки, дідусі, бабусі, які саме тут відіграють дуже велику роль.

Цьогоріч навчальний заклад поповнило 6 веселих, сучасних першокласників. Знайомились з першою вчителькою, любувалися сучасним НУШівським класом, з новими партами, яскравим оформленням.

Мабуть, особливі хвилювання у випускників, красивих, майже дорослих… Шкільні роки пролітають так швидко. Як не помилитися і допомогти обрати дітям щасливу дорогу у життя?

В центрі маленького села, оточеного природою і любов’ю, виховує нове покоління молоді наша школа!!!

Шкільний табір "Мрія"

03.06.2019-21.06.2019року

Ми йдемо щасливі, ми йдемо веселі,

Сонечко привітне нам киває вслід.

Літній табір кличе у свої оселі

Діток галасливих на смачний обід.

 

Крізь ліси зелені, вікові діброви

Дружно ми крокуєм, пізнаємо світ.

Лащаться в долині квіти кольорові,

Дятел на ялинці стукотить: «Привіт!»

 

Ми йдемо бадьорі весело до річки,

Виграють веселки барви чарівні.

І здійснить бажання літній табір «Мрія»

Любить літній табір щебет дітлашні.

 

З 03.06.2019 розпочав свою роботу шкільний літній табір відпочинку «Мрія». Кожен день – нові відкриття:

 • День казки;

 • День здоров’я;

 • День фантазера;

 • День талантів та рекордів;

 • День ігор та розваг;

 • День досліджень;

 • День ввічливості та доброти;

 • День спорту;

 • День англійської мови;

 • День гумору;

 • День природолюбів;

 • День шукачів скарбів.

Цікаві і захоплюючі виїзні екскурсії в м.Київ, в KidsWill,  в Національний музей історії України у Другій світовій війні, походи до лісу, річки, страусиної ферми. Змагання, конкурси, дослідження і смачні сніданки та обіди!!! Неповторно, весело, змістовно провели школярі відпочинок в таборі «Мрія».

Екскурсія в м.Канів

11травня 2019року

11 травня учні та вчителі Кийлівської школи провели змістовну екскурсію в м.Канів. На Чернечій горі поклали квіти до пам'ятника великому Кобзарю. Багато нового і цікавого дізнались про життя і творчість Т.Г.Шевченка із розповіді екскурсовода в музеї.

Учні також виразили свою думку щодо екскурсії: «Побувавши в Каневі ми зачарувалися краєвидами. І справді, ми побачили все те, про що писав Т.Г.Шевченко в своєму «Заповіті». Висловлюємо велику вдячність працівникам музею за їхню роботу»

День Перемоги

09травня 2019року

День Перемоги – завжди хвилююче свято зі сльозами на очах. У Кийлові відзначали цю подію біля пам’ятника загиблим воїнам. Спочатку місцевий священник отець Максим відправив панхиду за полеглими у Другій світовій війні. Потім від школи до священного місця рушила колона з учнів, вчителів, учасників самодіяльності з квітами, вінками, державним прапором.

Почесна варта, тематичні пісні, виступи голови сільської ради, учнів школи, ансамблю «Дніпрові дзвони» - все це створило особливий урочистий і піднесений настрій усіх учасників мітингу. Потрібно пам’ятати, щоб знову не повторились жахіття, пережиті нашими пращурами.

Благоустрій пришкільної та сільської місцевості

18.03.2019-18.05.2019

18.03.2019-18.05.2019 Кийлівська філія активно підтримала місію «Здорового довкілля» двомісячником озеленення, прибирання та благоустрою території.

Школярі з заповзятістю малих мурах заходилися підмітати шкільне подвір’я, прибирати залишки падолисту, впорядковувати клумби. Барвінком, калиною та іншими насадженнями збагатилася територія школи. Висаджування квітів, дерев, «День землі», упорядкування братської могили та території біля пам’ятника, школи, побілка дерев – лише частина проведеної роботи учнями, вчителями, батьками. Також проведена акція «Майбутнє лісу в твоїх руках» з висаджуванням сосен та ялинок в місцевому лісництві. Учні, вчителі та батьки впроваджували в життя акцію «Україна без сміття». Всі разом зробили висновок, що чисто буде не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Лінійка до дня Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986року

26 квітня 1986 року – страшний день в історії нашої країни.

Минають роки, десятиліття, але щороку ми згадуємо Героїв і вшановуємо їх пам’ять. Заради майбутнього…

Про своїх дідусів, які теж були учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС розповіли ведучі.

Майстер-клас «Великодній декупаж»

25.04.2019

Великий день нас на гостини просить,

Малює сонце, полотно небес.

І крашанку, як усмішку підносить:

- Христос Воскрес!

- Воістину воскрес!

25 квітня і Кийлівській філії пройшов майстер-клас «Великодній декупаж», проведений вчителем початкових класів та образотворчого мистецтва Бобрівник Валентиною Федорівною. Учні знайомились з новою технікою оздоблення великодньої писанки в нетрадиційній техніці декупаж.

Передувала цій роботі виставка малюнків учнів «Великодня писанка».

Декупаж – декоративна техніка вирізування візерунків та наклеювання їх на поверхню, що декорується.

І от підготовані дітьми матеріали: варені яйця, пензлики, серветки з дрібними малюнками, ножиці та збитий яєчний білок (замість клею). І закипіла робота! Старанно вибирали дрібні малюнки на серветках, обережно, з дотриманням правил техніки безпеки, їх вирізали. Потім – процес покриття яєчної поверхні збитим яєчним білком, приклеювання малюнків, повторне змащування, закріплення поверхні малюнка яєчним білком і… диво-писанка вже сохне.

Обережно брали в руки «Великоднє диво», поспішали подивитися враженнями, помилуватись, показати друзям, вчителям, батькам і покласти до Великоднього кошика на освячення.

Декада іноземної мови та зарубіжної літератури

10.04-19.04.2019

З 10 по 19 квітня В Кийлівській школі відбулася декада іноземної мови та зарубіжної літератури.

Декаду відкрила виставка тематичних стінгазет. Між учнями 6-8 класів пройшов конкурс японських віршів – хайку. Старші учні підготували для молодших школярів лялькову виставу під назвою «English party».

Декада української мови і літератури

04.03.2019 -13.03.2019

В період з 04.03 по 13.03.2019 р. у Кийлівській філії була проведена декада української мови та літератури. Розпочалась вона виставкою під назвою «Скарбниця рідної мови» та конкурсом на найкращий зошит з української мови та літератури.

Традиційно учні взяли участь у всеукраїнській мовознавчій грі «Соняшник». На лінійці до дня народження Т.Г.Шевченка, учні читали напам’ять поезії Кобзаря.

Пізнавальним був квест для 2-9 класів «Знавці української мови». Діти «мандрували» мовознавчими країнами: «Лексикологією», «Граматиою», «Орфографією», «Морфологією» та виконували цікаві завдання. Гра вийшла веселою та корисною!

Багато нової інформації дізнались старшокласники під час проведення круглого столу під назвою «Літературні премії України ХХІ століття».

8 Березня

07.03.2019

7 березня 2019 року у дитячому садочку Кийлівської філії відбулося «Свято 8 березня». Діти підготували для своїх мам та бабусь святковий концерт та подарунки, зроблені власними руками. Співали пісні, розказували віршики та запросили своїх мам на повільний танок. Подарували всім гостям свята весняний настрій та зарядили позитивом!

Декада художньо-естетичного циклу

04.02.2019-13.02.2019

З 04.02 по 13.02 2019 року у навчально-виховному закладі пройшла декада художньо-естетичного циклу. Цікаві заходи дали можливість кожному проявити свій мистецький талант.

Більше зануритись у прекрасний світ музичного мистецтва учні змогли під час слухання музичних творів, виконання народних, дитячих, сучасних пісень.

Під час декади, 06.02 відбувся районний огляд-конкурс драматичного гуртка «Аншлаг». Молодші вихованці показали нову авторську п’єсу «Колосок на новий лад». Вдалою видалася і прем’єра п’єси «Сватання на Гончарівці», яку підготували старші вихованці гуртка. Описати – бракне слів, це треба просто побачити. Доречі, до створення реквізиту, декорацій, афіш з ентузіазмом долучилися учні .

Захоплення картинами односельця, художника-аматора, Руденка Володимира, та оголошення виставок-конкурсів «Квітка мого краю», «Кийлівські умілі рученята», «Мій Кийлів – моя гордість» надихнулидітей до творчості, допомогли розкрити таланти, продемонструвати нові можливості та захоплення. Останнім акордом було нагородження переможців конкурсів.

Декада математики, інформатики, фізики

21-30 січня 2019року

З 21.01 по 30.01 в Кийлівській філії проходила декада математики, інформатики, фізики. Діти прийняли активну участь у створенні шкільної картинної галереї «В світі математики, інформатики та фізики». Учні другого класу намалювали математичну пірамідку із завданням на логіку. Найпершою справилася з поставленою задачею учениця третього класу, Роздобудько Марія і була нагороджена заохочувальним подарунком. Найактивнішою художницею виявилася Полянська Кіра (6 клас), зобразивши цифри у вигляді тварин та різних предметів.

Для учнів 8, 9 класів був проведений брейн-ринг на тему «Фізичні явища». Призерів та учасників нагородили смачними та корисними призами. Свою кмітливість та спритність показали учні 5, 6 класів, прийнявши участь в цікавому квесті з інформатики.

Декада пройшла в піднесеному настрої. Учасники зарядились позитивними емоціями та запаслись новим багажем знань.

Новорічне свято 2019рік

Нарешті Новорічне свято! Повен зал людей: мами, бабусі, дітвора… і всі чекають чуда. Як же всім угодить?

Четвертокласники створюють «Машину часу». Один клік… і ми в минулому… Елементи вечорниць, народні пісні тішать мам і бабусь.

Ще один клік і  ми в школі майбутнього, яку представили КВН-щики 8 класу. Непомітно пролетіли півтори години чудового концерту, разом зі Снігуронькою, Винником, Юрчиком, Яринкою громаду вітали дід Мороз, св. Миколай… Всі були надзвичайно задоволені.

Щасливого 2019 року!!!

Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

28листопада 2018року

28 листопада 2018 року учні школи відвідали фабрику ялинкових прикрас у Клавдієво. Надзвичайна екскурсія!

Таємничий склодувний цех, цех сріблення та фарбування, майстерня художників, музей ялинкових прикрас, казкове містечко в мініатюрі. А ще – майстер-клас художнього розпису ялинкових прикрас, де в кожного учня з’явилась можливість показати свою майстерність. Рожеве поросятко, символ року, який наступає, з’явилось з-під пензля кожного учня. В магазині іграшок всі бажаючі змогли придбати новорічні прикраси або просто помилуватись ними.

Повертались додому усміхнені, задоволені і трішки… таємничі. До зустрічі Нового року підготувались заздалегідь!!!

Декада природничих наук

07листопада - 16листопада 2018року

В Кийлівській філії  з 07.11.2018 по 16.11.2018 проводилась декада природничих наук. Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час декади , добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу педагогам та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці. Адже масовим заходам властиві піднесеність, урочистість, яскравість. Вони залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність. Отже, декада природничих наук охопила велику групу учнів, є дуже дієвою формою роботи.

Снігова казка в Кийлівському НВО

Ось так школярі зустріли сніжну красуню-зиму! Група дружніх і привітних сніговиків зустрічає школярів та гостей школи. 

День вчителя

05 жовтня 2018

5 жовтня учні Кийлівської школи створили для своїх вчителів справжнє свято. На перервах лунала ніжна музика, коридори святково прикрашали кульками, квітами, осінніми композиціями. А 9-класники підготували невеличкий концерт і щирі побажання вчителям з нагоди професійного свята.

Свято осені в дитячому садочку

02 жовтня 2018

02.11.2018 року в Кийлівському дитячому садочку, різновіковій групі «Золота рибка» відбулося свято осені.

На святі були присутні батьки, бабусі, дідусі та гості. Дітки читали розповідали вірші та співали пісні. На гостину завітала Золота Осінь, водила хороводи та обдарувала дітлахів подарунками. А діти та гості віддячили щедрій Осені теплими оплесками. Всі отримали багато позитивних та радісних емоцій.

День Знань

01 вересня 2018року

Радо спішимо до Кийлівської школи учні, батьки, їх знайомі та родичі, а особливо – першачки. Бо – свято Знань зустріч з однокласниками, вчителями, друзями. Весела шкільна лінійка, теплі, щирі слова привітання, пісні, традиційна каша для новачків і звичайно 1 дзвоник у своєму році.

Є – старт!

Вперед, за новими знаннями, враженнями, за життєвим дослідом. В добру путь!

День захисту дітей

1 червня 2018року

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

До міжнародного дня захисту дітей у Кийлівській філії ОНЗ «Вороньківський НВК» діти змішаної групи «Золота рибка» з вихователем малювали крейдою на асфальті як індивідуальні, так і колективні малюнки на тему «Яскраво світить сонечко». А також проводилася спортивно-ігрова вікторина, у якій брали участь дві команди, які мали назви «Ромашки» і «Дзвіночки». В результаті змагань перемогла дружба. Всі залишилися задоволені і щасливі.

Останній дзвоник

Останній раз у цьому навчальному році покликав на шкільне свято усіх учнів, вчителів, батьків та гостей Кийлівської школи веселий дзвоник.

Радо вітала всіх з цим чудовим святом завідувач Кийлівської філії Роменець О.І. Багато учнів отримали нагороди, грамоти. Відмінники – похвальні листи, а всі випускники – четвертокласники – «золоті» медалі зі своїми фотографіями та дипломи випускників початкової школи.

Лунали вірші, пісні, танці. З напутніми словами звернулися до випускників перша вчителька та мама. Попереду літній пришкільний табір та веселі канікули!

День цивільної оборони

16 травня 2018року

16 травня в навчальному закладі було проведено День цивільної оборони. На класних годинах учні дізналися про основні принципи організації ЦО, з’ясували особливості дій ЦО в надзвичайних ситуаціях, порядок оповіщення населення, використання елементарниз засобів захисту.

По сигналу тривоги учні та працівники школи евакуювалися на подвір’я школи. А далі відбулося проходження кожним класом етапів на станціях «Природні стихійні лиха», «Екологічна», «Медична», подолання смуги перешкод. День пройшов організовано, динамічно, цікаво. Учні підтвердили свої знання та навички при надзвичайних ситуаціях.

Екскурсія до Музею Авіації та Ботанічного Саду

10 травня 2018 року

«Люблю весну, та хто її не любить! На цій чудесній радісній землі!»

Весна – це буяння краси. Хочеться якомога довше спостерігати зелений розмай.

Учні нашої школи 10 травня відвідали ботанічний сад ім.Гришка, де змогли побачити цвітіння понад 20 видів бузку. Екскурсія була не лише цікавою, а й пізнавальною.

З великим задоволенням побували і в музеї авіації міста Києва.Учні почули багато інформації про різні види літаків, гелікоптерів, відомих вчених-конструкторів. Діти побували в кабінах пілотів, сфотографувались з моделями літальних апаратів.

9 Травня

9 Травня 2018 року

Для жителів села Кийлів День 9 травня – це особлвий день. Всі зібрались біля школи, щоб вшанувати пам’ять тих, хто захищав Вітчизну від німецьких окупантів. Ветеранів війни і всіх присутніх вітав зі святом сільський голова  - Чуй М.І., сім’я приватних підприємців Бортників. Учні школи читали вірші, лунали на святі пісні у виконанні народного аматорського ансамблю «Дніпрові дзвони» та вчительки місцевої школи – Коновал А.В. Закінчилось свято покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам.

Екскурсія на завод "Кулиничі" та в Ботанічний сад

5 травня 2018року

Цікава і пізнавальна екскурсія на хлібопекарський завод «Кулиничі» відбулася 5 травня.

Учні початкових класів своїми оченятами побачили як «народжується» хліб, який шлях проходить шматочок тіста до запашного, рум’яного буханця. Своїми руками виготовляли смаколики, які, після випікання, з великим задоволенням і скуштували.

Потім було багато приємних вражень від чудового Ботанічного саду, куди школярі завітали після «Кулиничів». П'янкий аромат від цвітіння найрізноманітніших сортів бузку, ніжні магнолії, прекрасні екзотичні рослини – все це запам’ятається учням надовго.

Свято Букваря

27 квітня 2018

Кажуть, що великий шлях починається з маленького кроку. Саме такий маленький, але важливий крок - Свято Букваря для першокласників. Воно - і перша перемога, і перша сходинка у шкільному житті.

     В гостях у першокласників - Букварик, Читанка, Українська мова, Незнайко і ... Розбійники.

     Вручення дипломів Буквариком, щирі вітання друзів. Казкова атмосфера свята, жарти, веселі пісні, танці, ігри і незвичайний "солодкий сюрприз" від батьків не залишили байдужими нікого

Благоустрій школи

З приходом весни кожному хочеться зробити щось корисне для навколишнього середовища: прибрати біля подвір’я, побілити дерева, посадити квіти. Саме цим і займалися наші школярі протягом квітня. Хтось назве це «декадою довкілля», хтось приурочить до Дня Землі, а хтось просто… щоб було красиво. «Виявляється, так приємно робити добрі справи» −  висловили свою думку школярі, саджаючи маленькі деревця та прибираючи територію школи.

Приєднуйтесь! Робити добро не буває пізно.

День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 2018року

День пам’яті Чорнобильської трагедії було проведено в школі 26 квітня.

Чорнобиль – це вже історія України, тому що дітей треба навчати вболівати за минуле своєї держави. Сприймати її такою, як вона є. До того ж розвивати в собі вміння протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього середовища.

Земля батьків, укрита чорним пилом –

Це чорний біль. Це горе нас усіх

Скорить хотіло, але не скорило,

Убить хотіло, та не вбити їх,

Отих людей, що пережить зуміли

Всі біди, хоч слабкі вони й малі.

Їх не здолать, поки у них є сили.

Декада української мови і літератури

05.03-14.03.2018

В першій половині березня (05.03 – 14.03)  в Кийлівській школі пройшла декада української мови і літератури. Найяскравішими стали заходи, присвячені вшануванню пам’яті великого Кобзаря України – Т.Г.Шевченка. Декаду відкрили урочистою лінійкою, на якій учні згадували сторінки життя письменника, декламували вірші, співали пісні на слова поета.

Цікавою була виставка «Кобзарів» різних років видання. Учні 5-8 класів позмагалися у мовно-літературному квесті «Тарасовими стежками». Декада завершилася конкурсом малюнків-ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка.

Свято 8 Березня

08.03.2018

З великим задоволенням привітали своїх мам, бабусь, всіх жінок зі святом 8 березня дошкільнята та учні Кийлівської школи-садка. Малята дитячого садочка порадували своїх найрідніших таночком, віршиками пісеньками, веселими конкурсами та іграми.

Школярі співали пісень, семикласники веселих частівок. Молодші класи розказували хвилюючі віршики. Першокласники представили танок з ляльками. Оваціями зустрічали Олега Винника, якого чудово зіграв учень 7 класу Максим Пасько і виконав знамениту «Ніно» з хореографічним супроводом.

Наприкінці свята вихованці театрального гуртка «Аншлаг» подарували виставу «За двома зайцями». Всі залишилися задоволені і вдячні своїм маленьким артистам.

Декада художньо-естетичного циклу

19.02.2018-28.02.2018

В Кийлівській школі з 19.02 по 28.02.2018 року пройшла декада художньо-естетичного циклу. Вона сприяла розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, естетичного смаку та формування практичних умінь і навичок.

Свою кмітливість, розум, ерудицію учні проявили під час розгадування кросворду «Кийлів». Виставка робіт юних художників «Мій Кийлів – моє село» дала можливість розкрити нові таланти, збагатити уяву учнів. Кращі визнані роботи учнів: Юськова Ельвіра (1 кл.), Руденко Олексій (1 кл.), Хочай Віталій (2 кл.), Бибик Борис (1 кл.), Роменець Софія (5 кл.), Пасько Андрій (7 кл.).

Зануритись у прекрасний світ музичного мистецтва учні школи змогли під час зустрічі з ансамблем «Дніпрові дзвони». Виставка-конкурс робіт з пластиліну показала розвиток творчої уяви, фантазії. Відзначили роботи таких учнів: Руденко Олексій (1 кл.), Роздобудько Марія (2 кл.), Коваленко Юрій (7 кл.), Полянська Кіра(5 кл.), Пасько Давид (5 кл.).

Фотоконкурс «Стежинами рідного краю» приємно вразив надзвичайними світлинами. Кращі роботи учнів: Мельник Анастасія (7 кл.),Пасько Максим (7 кл.), Юськова Ельвіра (1 кл.), Юськов Іван (4 кл.).

За відзначені роботи учням вручили грамоти та подяки. Всі, хто брали участь у проведенні предметного тижня залишились задоволеними.